دانلود بازی پرندگان خشمگین: گل Angry Birds Goal! v0.4.14 اندروید

دانلود بازی پرندگان خشمگین: گل Angry Birds Goal! v0.4.14 اندروید

این بار پرندگان خشمگین تبدیل به ستارگان بی چون و چرا فوتبال میشوند و با رقابت در مقابل خوک ها میخواهند جام قهرمانی را بالای سر ببرند. آیا شما نیز میخواهید با آنان همکاری کنید و جزوی از تیم ستارگان باشید؟

بازی Angry Birds Goal عنوانی دیگر از سری عناوین پرندگان خشمیگن میباشد که در سبک ورزشی بوده و توسط استودیو نام آشنا Rovio Entertainment Ltd ساخته و پرداخته شده و به صورت کاملا رایگان در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو با مجموع آرا 450 نفر امتیاز 4.1 از 5.0 و بیش از 50 هزار بار دانلود را تجربه نموده است.

مدتی است که تیم پرندگان خشمگین در مسابقات فوتبال آن چنان مورد انتظار ظاهر نمیشود و مدیر عامل این تیم که عقابی با جذبه است تصمیم میگیرد تا تغییر و تحولاتی در تیم ایجاد کرده و ستارگانی جوان و جویای نام را وارد تیم کند و قطعا شما نیز یکی از آن ستارگان هستید و باید با همکاری با سایر اعضای تیم رقبای خود را شکست دهید و تیم خود را به فتح جام قهرمانی لیگ نزدیک تر کنید.

کنترل تک انگشتی

دریبل زدن , پاس دادن , شوت زدن و تمامی کارهای ممکن در بازی تنها به یک انگشت شما نیاز خواهد داشت. تیم خود را در جدول مسابقات بالا بکشید و رقبای خود را که همان خوک های همیشه در صحنه هستند گل باران کنید.

تمرین شرط پیروزی است

با تمرینات متداوم و البته دشوار سرعت , دقت , تکنیک , دفاع و قدرت بازیکنان خود را افزایش دهید. و با پیشرفت در بازی به استخدام مربی های جدید و بهتری فکر کرده و بازیکنان خود را قدرتمند تر کنید.

زندگی کنید

با بازیکنان خود صحبت کنید و برای رفع مشکل آنان هر کاری که از دستتان بر میاید را انجام دهید. به سوالات خبرنگاران جواب دهید و در کنفرانس های عمومی شرکت کنید تا باشگاه خود را تبدیل به بهترین باشگاه در لیگ کنید.

پیروزی

با پیروزی در بازی های متعدد نه تنها جایگاه تان در لیگ بهبود داده میشود بلکه روابط تان با مدیر باشگاه , طرفداران و دیگر بازیکنان مستحکم تر خواهد شد و در نتیجه پول بیشتری نصیبتان میشود.

خرید کفش

با پیشروی در بازی میتوانید کفش های بهتر و جدید تری را برای بازیکنان خود خریداری کنید تا شاهد عملکرد بهتر بازیکنان در زمین باشید.

ویژگی های Angry Birds Goal

- بازی کاملا رایگان است.

- فوق العاده اعتیاد آور , شرکت در مسابقات فوتبال با طعم پرندگان خشمگین

- گیم پلی و کنترل تک انگشتی بازی برای انجام کارهای مختلف مانند دریبل , پاس , شوت و غیره

- تجربه ای لذت بخش و هیجان انگیز از زندگی ستارگان مشهور فوتبال در دنیای پرندگان خشمگین

- توسعه استعداد های بازیکنان , استخدام مربیان و یادگیری مهارت های جدید برای پیروزی در مسابقات

- انجام مینی گیم های مختلف در بازی برای بدست آوردن برخی از آیتم ها

تغییرات نسخه 0.4.14

* رفع مشکلات بازی + بهینه سازی های مختلف

- رفع باگ ها و مشکلات بازی

تغییرات نسخه 0.4.5:

- اضافه شدن مسابقات چند نفره برای رقابت با بازیکنان دیگر در سراسر جهان و کسب پاداش ها و جوایز شگفت انگیز

تغییرات نسخه 0.3.10:

- اضافه شدن ماموریت های زنده و پویا

- شرکت در تورنمنت های بین المللی برای دریافت جوایز بزرگ

- رفع مشکلات و بهینه سازی بازی

 ویژگی ها
  • نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1
  • نیاز به روت: ندارد
  • نیاز به دیتا: ندارد