دانلود Hill Climb Racing 1.42.0 بازی مسابقه تپه نوردی اندروید + مود

دانلود Hill Climb Racing 1.42.0 بازی مسابقه تپه نوردی اندروید + مود

با وسایل نقلیه ای که همگی بر اساس قوانین فیزیک طراحی شده اند از تپه های پرپیچ و خم بالا رفته و با جمع آوری سکه ها رکورد بهتری را برای خود رقم بزنید.


بازی "Hill Climb Racing" بسیار ساده و جذاب طراحی شده است که همین امر یک استقبال کم سابقه را برای آن رقم زده است. تنها وظیفه شما بالا رفتن از تپه های پر پیچ و خم با وسایل نقلیه مختلفی است که همگی بر اساس قوانین فیزیک طراحی شده اند. در این راه علاوه بر اینکه باید حواستان را جمع کنید تا اتفاقی برای ماشین، دوچرخه، اتوبوس و حتی تانک نازنینتان نیفتد، باید سکه ها را جمع کنید و امتیاز خود را هر ثانیه افزایش دهید تا بتوانید رکوردی بهتر را ثبت نمایید. پدال گاز و ترمز زیر انگشتان دست شماست و این شما هستید که باید مهارت خود را در یک ریسینگ فوق العاده که تمام المان های آن بر اساس قوانین فیزیک طراحی شده اند، به چالش بکشید. دقت نمایید که با پیش برد بازی می توانید وسایل نقلیه بهتری را آزاد کرده و یا حتی آن ها را ارتقا دهید. با پیشروی در بازی و جمع آوری سکه های بیشتر می توانید مهارت خود را به رخ رقیبان کشیده و رکورد خود را با دوستان یا حتی دشمنانتان! به اشتراک بگذارید. این عنوان به دوست داران سبک ریسینگ که علاقه ای به دانلود بازی های گرافیکی و حجم بالا ندارند و همچنین می خواهند یک بازی سرگرم کننده را تجربه نمایند، توصیه می شود.

بازی Hill Climb Racing اندروید

بازی بسیار پر طرفدار Hill Climb Racing یک عنوان در سبک مسابقه ای می باشد که توسط کمپانی بازی سازی Fingersoft بر روی گوگل پلی به صورت کاملا رایگان به انتشار رسیده است. این بازی با توجه به گیم پلی فوق العاده سرگرم کننده و جذاب تا کنون در حدود 5000 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و موفق به کسب امتیاز قابل قبول 4.4 از 5.0 شده است. جالب است بدانید که بیش از 6 میلیون نفر در ثبت این امتیاز نقش داشته اند!

ویژگی های Hill Climb Racing

- وسایل نقلیه مختلف از جمله دوچرخه، کامیون، جیپ و تانک!

- هر کدام از وسایل نقلیه به صورت منحصر به فرد قابلیت ارتقا دارند.

- مراحل متعدد و سطوح مختلف

- طراحی شده بر اساس قوانین فیزیک

- صدای توربو واقعی!

تغییرات نسخه 1.42.0

- مراحل XP بیشتر

پشتیبانی از زبان چینی

تغییرات نسخه 1.32.2:

- رفع مشکل کرش کردن بازی در زبان های روسی , تایلندی و هندی

 ویژگی ها